Biuletyn Informacji Publicznej

Urząd Gminy Siemień

Logo - Urząd Gminy Siemień

Komisja Ekonomiczna i Inwestycji

Szczególowe wyszukiwanie
Imię i Nazwisko Informacje Kadencja Kolejność
Bogdan Powroźnik Stanowisko: Członek Komisji
325 1
Zbigniew Kazimierz Cabaj Stanowisko: Członek Komisji
325 2
Leszek Marian Danilkiewicz Stanowisko: Członek Komisji
325 3
Janusz Wójcik Stanowisko: Członek Komisji
325 4
Maria Łukaszek Stanowisko: Członek Komisji
325 5
Ryszard Mróz Stanowisko: Przewodniczący Komisji
325 6
Stanisław Bejda Stanowisko: Członek Komisji
325 7
Stanisław Feliks Sapała Stanowisko: Zastępca Przewodniczącego Komisji
325 8
Stanisław Grzelak Stanowisko: Członek Komisji
325 9
Teresa Dawidek Stanowisko: Członek Komisji
325 10
Ryszard Mróz Stanowisko: Przewodniczący Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 11
Stanisław Bejda Stanowisko: Zastępca Przewodniczącego Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 12
Zbigniew Kazimierz Cabaj Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 13
Leszek Marian Danilkiewicz Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 14
Maria Ewa Kolasińska Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 15
Małgorzata Maria Konarska Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 16
Bartłomiej Marcin Maliszewski Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 17
Marian Michaluk Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 18
Kazimiera Sokół Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 19
Bogdan Feliks Stanisławek Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 20
Janusz Wójcik Stanowisko: Członek Komisji Ekonomicznej i Inwestycji
326 21
Ryszard Mróz Stanowisko: Przewodniczący Komisji
606 22
Barbara Byk Stanowisko: Zastępca Przewodniczącego Komisji
606 23
Daniel Budzyński Stanowisko: Członek Komisji
606 24
Leszek Marian Danilkiewicz Stanowisko: Członek Komisji
606 25
Marta Klajda Stanowisko: Członek Komisji
606 26
Małgorzata Maria Konarska Stanowisko: Członek Komisji
606 27
Henryka Łukaszek Stanowisko: Członek Komisji
606 28
Marzena Matyjaszczyk Stanowisko: Członek Komisji
606 29
Stanisław Józef Teleon Stanowisko: Członek Komisji
606 30
Ryszard Mróz Stanowisko: Przewodniczący Komisji
905 31
Bożena Dziewulska Stanowisko: Zastępca Przewodniczącego Komisji
905 32
Barbara Byk Stanowisko: Członek Komisji
905 33
Paweł Cymerman Stanowisko: Członek Komisji
905 34
Leszek Marian Danilkiewicz Stanowisko: Członek Komisji
905 35
Janina Grygorewicz Stanowisko: Członek Komisji
905 36
Anna Jakubiuk Stanowisko: Członek Komisji
905 37
Anna Kolasińska Stanowisko: Członek Komisji
905 38
Małgorzata Kopeć Stanowisko: Członek Komisji
905 39
Rafał Łukasik Stanowisko: Członek Komisji
905 40
Bartłomiej Marcin Maliszewski Stanowisko: Członek Komisji
905 41
Krzysztof Musik Stanowisko: Członek Komisji
905 42
Stanisław Józef Teleon Stanowisko: Członek Komisji
905 43